Hayatımıza daha fazla bolluğu çekmek için ritüel yapmak, bizi çevreleyen güzelliği takdir etmeyi ve neyi daha çok arzuladığımız konusunda net olmayı içeren bir çalışmadır. Bolluk ve bereketi hayatınıza çekmek ve bu güçlü enerjiden daha fazla yararlanmayı istemek için bu ritüelleri uygulayabilirsiniz.

Ritüeller yoluyla enerjimizi bolluğun enerjisine açmak, arzu ettiğimiz şeyi hayatınıza çağırmayı ve zaten çevremizde olan bolluk bereket için daha derin bir minnattarlık ve şükran duygusunu geliştirir. Hayatımızı daha fazla bolluğa berekete açmak için yaptığımız ritüellerden bazıları:

Şükran Uygulaması

Minnattarlık, daha fazla bolluğu çekmek için bizi gereksiz yüklerden arındırmaya yardımcı olur ve hayatımıza daha fazla bolluğu çeker. Bu şükran uygulaması, arzuladığımızdan daha fazlasını hayatımıza çekerken, bizi çevreleyen bolluğu bereketi tanımanın ve minnattarlık enerjisini geliştirmenin güçlü bir yoludur. Düzenli olarak şükran günlüğü tutmaya alışın. Son zamanlarda yaşadığınız için minnettar olduğunuz beş şeyi yazın, birkaç dakikanızı ayırarak gözlerinizi kapatın ve listenizdeki her bir öğeyi düşünürken şükran ve minnatlığınızı hissedin. Kalbinizi istediğiniz bolluğu hayatınıza çekmek için bunu haftada birkaç kez yapın.

Bir Sunak Oluşturun

Sunaklar, Güçlü bir ibadet ve arzularımıza çağrı aracıdır. Bolluğun size nasıl hissettirdiğini ve nasıl göründüğünü düşünün. Bir buket taze çiçek veya en sevdiğiniz tütsü kokusu kendinizi bollukta hissetmenizi sağlayabilir. Ayrıca belirli bir tür doğal taş veya sevdiğiniz bollukla ilgili bir söz olabilir. Bolluğun sizin için ne anlama geldiğini anımsatan ve bolluğu ifade eden birkaç öğede edinin. Bu eşyalarla düzenli olarak göreceğiniz bir yerde sunağınızı oluşturun. Sunağınızı, şükranlarınızı sunmak için ve kalbinizi bolluğua berekete açarken bu öğeler size nasıl hissettiriyor, duygularınızı özümseyin.

Disiplinizi Geliştirin

Eril enerjimiz, finans ve maddi konularla sağlıklı bir ilişki kuran tarafımızdır. Edinmeye çalıştığınız bolluk türü daha fazla finansal özgürlükse, eril enerjinize geliştirmek iyi bir fikirdir. Sağlıklı bir eril enerji, disiplin, tutarlılık ve sağlıklı organizasyon gibi aklınıza gelebilir. Hayatınızın neresinde dağınıklık gösterdiğinizi, istikrarsızlık sergilediğinizi ve eril enerjinin organizasyon istikrar enerjisine ihtiyacınız olduğu alanları not ediniz.

Meditasyon yapın

Meditasyon, titreşimimizi yükseltmenin ve bizi yeni yüksek deneyimlere açan güçlü bir yoldur. Bir meditasyon pratiğine kendini adamak, bolluğun frekansına erişmemize ve elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı hissetmemize yardımcı olur. Sadece nefesinize odaklanarak sessizce oturmak için haftada en az birkaç kez zaman ayırın.

Bolluk herkes için farklı algılanabilir. Hayatınızda daha fazla bolluk getirmeye çalışırken, etrafınızı saran güzelliklere şükran duymak için zaman ayırmanız önemlidir. Bu çalışmayı size iyi hissettirecek şekilde geliştirebilirsiniz ve kalbinizi almaya açmayı unutmayın.

Son Yorumlar

Hizmetlerimiz

Sorunlarınızı Bizimle Paylaşın, Çözümlerimizle Özgürlüğe Doğru Adım Atın!
Mesaj Gönder