• Mutlulukla Tebessüm Et

Hepimiz bu yollardan geçtik. Eşinizle bir tartışmanın ortasındasınız ve birden liseye geri dönmüş gibi hissedersiniz ve işin enteresan tarafı neden kavga ettiğinizi hatırlayamazsınız bile.

Peki ya hatırlayabilseydiniz? Ya tartışmanın tam olarak neden başladığını bilseydiniz? Ya regresyon kullanarak bu duygular üzerinde çalışabilir ve diğer taraftan kendinizi, eşinizi ve ilişkinizi daha iyi anlayabilseydiniz?

Regresyon, geçmiş deneyimleri, anıları yeniden gözden geçirme ve onları serbest bırakma sürecidir. Bu deneyimler ve anılar bilinçaltında olumsuz izler bırakabilir ve hatta fiziksel bedende hastalıklara neden olabilir. Bu olayların tekrar gözden geçirilmesiyle, bunlar yavaş yavaş serbest bırakılır.

Geçmişinizi iyileştirmenin ve bugün en iyi potansiyelinizi yaşamanın yoludur…

Bu süreçte bağımlılıklarınızı sona erdirmenize, başkalarıyla ilişkilerinizi geliştirmenize, geçmiş travma ve kronik ağrıları iyileştirmenize ve yaşam deneyimlerinizin bugünkü duygu ve davranışlarınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olabilir.

Regresyon Bireylere nasıl Yardımcı Olur?

Regresyon, Bireylerin bu hayatta karşılaştığı birçok sorunun üstesinden gelmesine yardımcı olur. ve Kişilerin kendilerinde değiştirmek istedikleri her şeyi değiştirebilmesine imkan tanır.

Regresyon ile, artık bireylere hizmet etmeyen olumsuz inançları ve düşünce kalıplarını temizlenebilir. Bİreylerin geçmiş deneyimlerinde, veya geçmişteki çevresinden düşünce ve inanç kalıpları oluşmuştur. Regresyon ile, birey geçmişine odaklanır ve kendisine hizmet etmeyen olumsuz düşüncelerden inançlardan arınır.

Bireyler, daha önceki yaşamlarında öğrendikleri yetenek ve becerileri yeniden aktif edebilir.

Regresyon meditasyonu sırasında, birey ölüm korkusunuda yenebilir çünkü bireyin fark ettiği en harika şeylerden biri, geçmişte yaşamış olduğunu ve gelecekte de yaşayacağıdır. Sonsuz bir ruh olduğunun farkına varır.

Birçok kişi Regresyon meditasyonuyla, önceki yaşamlarında belirli olayları hatırlayıp arındıklarında, kronik ağrı ve hastalıkları kendiliğinden iyileşmiştir.

Geçmiş yaşam regresyon Meditasyonunun en önemli faydaları

1. Regresyon, sizi hedeflerinize ulaşmaktan alıkoyabilecek eski sorunları temizlemenin harika bir yoludur.

2. Regresyon , hayatınızdaki bazı büyük travmaları ele almanıza ve bunlar üzerinde çalışmanıza olanak tanır.

3. İçinizdeki çocukla bağlantı kurmanızı ve günümüzde belirli davranışların neden gerçekleştiğini anlamanızı sağlar.

4. Regresyon, kendinizi başkalarının sevgi ve ilgisini hak eden bir birey olarak görmenize yardımcı olarak özsaygınızı ve güveninizi geliştirecektir.

Regresyon eğitiminin faydaları şunlardır:

-Güçlendirme: Sorunlarının temel nedenini anlayarak ve bunları çözmek için birlikte çalışarak kendinize ve başkalarına yardım etmek için ruhsal ve duygusal olarak güçleneceksiniz.

-Özgüven: İnsanların hayatlarını değiştirme gücüne sahip olduğunuzu ve hastalarınızın da kendi hayatlarını değiştirebileceklerini bilerek kendinize güven kazanacaksınız.

-Bir amaç duygusu: Dünyada iyi bir şey yaptığınızı, en çok ihtiyacı olan insanlara yardım ettiğinizi ve onlara kendilerini iyileştirme şansı verdiğinizi bileceksiniz.

Awesome Video Gallery

Neden Regresyon Eğitimi Almalısın?

Bir ruhsal gelişim uzmanı olarak etkinliğinizi, bilginizi artırmak mı istiyorsunuz? Daha iyi danışan sonuçları mı sağlamak istiyorsunuz? Regresyon size burada bir çözüm sağlayabilir. Birçok danışan regresyon ile çalışmaya direnç gösterir çünkü travmatik anılarını tekrar yaşamak istemezler. Fakat, regresyon ile bu istenmeyen anılarla barışıp o duyguları özgür bırakmak mümkündür.

Sorunlarınızı Bizimle Paylaşın,

Çözümlerimizle Özgürlüğe Doğru Adım Atın!

Her adımınızda, içsel aydınlanmanın ışığı sizi yönlendirsin; zihninizi açan, ruhunuzu besleyen ve kalbinizi genişleten bir yolculuk sizi bekliyor.

Her bir yolculuk, bir adım atmakla başlar ve biz bu yolculuğunuzda size eşlik etmek için buradayız. Sorularınız, düşünceleriniz, deneyimleriniz bizim için önemli. Paylaşmak istediğiniz her şeyi yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ya da telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin sesinizi duymak, hikayenizi dinlemek ve yolculuğunuzda size rehberlik etmek bizim için bir ayrıcalıktır. Biz buradayız, sadece bir mesaj kadar yakınınızdayız.

İletişim Bilgileri