Arınma ve Farkındalık Atölyesi

Arınma atölyemiz, bedeninize, zihninize ve yaşamınıza daha fazla farkındalık getiren bir dizi egzersiz ve uygulama içermektedir. Kendinizle nasıl daha dikkatli bir etkileşim kuracağınızı öğrenicek ve yaşamınızda daha sağlıklı varoluş biçimlerine yol açabilecek gizli duyguları fark etmeye başlıyacaksınız. Duygularınız keşfedildikçe, temizlendikçe ve zararsız hale getirildikçe artık sizi eskisi gibi kontrol edemiyecekler. Neticesinde çevrenize karşı daha az tepkisel hale gelir ve daha mutlu yaşamlar sürmemize yardımcı olacak seçimler yapabilirsiniz.

Arınma ve farkındalık atölye çalışmamızda, arınma ilkelerini kişisel deneyimlerimizden öğrenecek ve bunları günlük hayatta nasıl uygulayacağımızı keşfedeceksiniz. Ayrıca, farkındalığımızı yükselterek hayatınızın her alanında farklı bakış açılarıyla bakma yeteneğinizi büyük ölçüde geliştirebilecek değerli uygulamalar kazanacaksınız.

Atölye çalışmamız özgüveninizi, kişisel gelişiminizi ve farkındalığınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Kendi kişisel yolculuğunuzu ele alın ve hayatınıza dair içgörülerinizi kışkırtan sorular sorun. Arınma atölyesi bir kolaylaştırıcı tarafından yönlendirilecektir. 21 gün sürecek Atölyemizde Geliştirilecek beceriler şunları içerir: Farkındalık, Koşulsuz-sevgi, Kendini sevme, Çakralar, Kişisel güçlerinizi aktif etme, Öfke Kontrolü, Kendinizi sabote etme, Etkili iletişim, değersizlik duygusu, başarısızlık korkusu, vs.

Kendi zihin ve bilinçaltı durumunuzu keşfetmek, temel meditasyon ve nefes tekniklerini uygulamak ve yaşamda olmanın yeni yollarını bulmak için bu atölyede bir araya gelelim. Herhangi bir özel deneyim veya eğitime ihtiyacınız yok, sadece açık bir zihin ve öğrenme arzunuz yeterlidir!

Hayatınızda daha fazla netlik ve öz farkındalık mı istiyorsunuz? Benzer düşünen insanlardan oluşan bir grupla öğrenme ve arınma atölyesi için bize katılın. Düşünmeye, paylaşmaya, dinlemeye ve meditasyon yapmaya hazırlıklı gelin. Kısa bir dersin ardından yapılan uygulamalar üzerine tartışılacak ve ardından kendi farkındalık yolculuklarımıza girerken uygulamalı pratik yapacağız!!!

Bilinçaltı Arınmasının Önemi

Bilinçaltının arındırılması sağlıklı, başarılı ve arzularımızı tezahür ettirmemizin çok önemli ve vazgeçmilmez bir uygulamadır. Bu nedenle bilinçaltınızı nasıl temizleyeceğinizi öğrenmeniz son derece önemlidir.

Bu atölye çalışmasıyla mutsuzluğa, sınırlayıcı inançlara, aşağılık kompleksine ve daha fazlasına yol açan olumsuz düşünce ve tutumlardan arınmak için teknikler öğreneceksiniz.

Yeni Başlangıç

Sizin gerçek benliğinizin yaptığı seçimleri anlamanızı sağlayan, bilinçaltınızdaki blokajları ve sınırlayıcı inançları ortaya çıkaran sürükleyici bir deneyime hazırmısın?

Bu Atölye, hayatınızı değiştirmek için bir başlangıç noktası ve içinizdeki ateşi tutuşturmak için bir şans!

Birliktelik

Bilinçaltınızdaki olumsuz duygu düşünce ve anıların temizliği için Atölyemize katılın. Bu atölye, benzer düşünen diğer insanlarla bağlantı kurmanın harika bir yolu olacak ve olumsuz düşünceleri temizlemenize, anlamadığınız konulara netlik kazandırmanıza ve devam eden korkularınızı serbest bırakmanıza fırsat verecektir.

Bakış Açısı

Hayatınızı değiştirecek bu atölye, bugünü yaşamanıza yardımcı olarak sağlıklı ve mutlu kalmanıza ve kendinizi en iyi şekilde hissetmenize yardımcı olacaktır. Olumlu düşünmenin gücünün farkına vararak, zorlukları fırsatlara dönüştürebilecek ve tüm hayatınıza fayda sağlayacak yeni bir bakış açısını keşfedeceksiniz.

Sorunlarınızı Bizimle Paylaşın, Çözümlerimizle Özgürlüğe Doğru Adım Atın!
Mesaj Gönder